Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35074
Stary 04.09.2010, 10:52
Lobo i obronca to brzmi prawie tak samo kiepsko jak Lobo i krol strzelcow. Jak pamietam kiedy Lobo byl testowany na boku obrony to wszyscy robili go jednym prostym zwodem, on jest tak samo kiepski w obronie jak i w ataku.
Odpowiedz cytując