Wyświetl pojedynczy post
MatixNH
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: eN-Ha Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14657
Stary 04.09.2010, 10:50
Kon®ado napisał(a):Wyświetl post
jak by tak to wyglądało to bym nie narzekal :d http://img691.imageshack.us/img691/9...nwislycopy.jpg to przerobka jedengo z uzytkownikow forum skyscrapercity
na prawdę bardzo fajnie to wygląda, sto razy lepiej niż goły beton
Odpowiedz cytując