Wyświetl pojedynczy post
witeq
Senior Member
 
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35073
Stary 04.09.2010, 10:40
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Valckx szuka obrońcy, pamiętam że Łobo zagrał kiedyś na prawej obronie przeciwko Levadii.Wiem że nie był to zbyt udany wystep ale może go spróbowac przekwalifikowac na defensora skoro atakowanie bramki rywala mu nie wychodzi ? Łobo co miesiąc połyka 100 tyś zł wiec coś trzeba z tym fantem zrobic.
Przyznam że też o tym myślałem, ale boczny obrońca musi dużo biegać, a Wojtek po 10 minutach jest już w.jebany

Jeszcze gorsze mogłoby się okazać próba trzymania linii spalonego, czy blokowanie dośrodkowań, choć akurat w tym aspekcie nie byłoby dużej różnicy z Cikosem.

Nie my go widzimy na treningach, ale pomysł godny rozważenia, rzeczywiście coś z tym fantem trzeba zrobić.
Odpowiedz cytując