Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14653
Stary 04.09.2010, 10:06
szybikie pytanie: czy do skyboxów na C jest osobne wejście, czy jak już ktoś zaparkuje auto za A, wyjdzie w garniaku i przejdzie się dookoła stadionu, to będzie i tak musiał przejść przez kołowrót i kontrolę osobistą?

Odpowiedz cytując