Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35069
Stary 04.09.2010, 08:14
na miejsce Głowackiego i Marcelo nie kupili nikogo? przyszedł Bunoza który jak widać z meczu na mecz gra coraz lepiej i Chavez jeszcze nie gral, ale zagrał 3 mecze na mistrzostwach świata. Cały czas twierdzą że z kimś negocjują na boki obrony, powiadają że z Golańskim. To dobry piłkarz, w Bukareszcie byl w konflikcie z władzami czy tam trenerem dlatego niegrał, potem kontuzja (swoją drogą, czy każdy Ku** Polski pilkarz ktory wyjedzie za granice musi mieć kontuzje? czy to jakiś sabotaż?)

Wojtas napisal:
Cytat:
ktorzy spodziewaja sie Majsta w tym roku
Na Mistrza są duże szanse(kiedy do was dotrze fakt że Polska liga to dno?), na Majstra, gdzie są marne szanse, to się z tobą zgodze

ps. czy wy zawsze musicie myślec pesymistycznie kty kogoś kupią do klubu? zawsze jest jakieś ale, że ch**, że polak, że nie polak i tak można wymieniać w nieskończoność, zluzujcie. poczekajcie jakiś czas może goście się przyzwyczaj do siebie i zaczną grac pilka.
Ostatnio edytowane przez <Crasch> : 04.09.2010 o godz. 08:17.
Odpowiedz cytując