na miejsce Głowackiego i Marcelo nie kupili nikogo? przyszedł Bunoza który jak widać z meczu na mecz gra coraz lepiej i Chavez jeszcze nie gral, ale zagrał 3 mecze na mistrzostwach świata. Cały czas twierdzą że z kimś negocjują na boki obrony, powiadają że z Golańskim. To dobry piłkarz, w Bukareszcie byl w konflikcie z władzami czy tam trenerem dlatego niegrał, potem kontuzja (swoją drogą, czy każdy Ku** Polski pilkarz ktory wyjedzie za granice musi mieć kontuzje? czy to jakiś sabotaż?)
Wojtas napisal:
Cytat:
|
ktorzy spodziewaja sie Majsta w tym roku
|
Na Mistrza są duże szanse(kiedy do was dotrze fakt że Polska liga to dno?), na Majstra, gdzie są marne szanse, to się z tobą zgodze
ps. czy wy zawsze musicie myślec pesymistycznie kty kogoś kupią do klubu? zawsze jest jakieś ale, że ch**, że polak, że nie polak i tak można wymieniać w nieskończoność, zluzujcie. poczekajcie jakiś czas może goście się przyzwyczaj do siebie i zaczną grac pilka.