Wyświetl pojedynczy post
gonzo
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Imperium Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18030
Stary 04.09.2010, 07:50
Opętany napisał(a):Wyświetl post
jadąc do Wieliczki muszę mieć ten bilet aglomeracyjny? czy wystarczy zwykły?
Musisz mieć aglomeracyjny, strefa na której możesz jeździć na zwykłych biletach kończy się na przystanku przy autostradzie.
Odpowiedz cytując