Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
gonzo
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Imperium Kurdwanów
Offline
#
18030
04.09.2010, 07:50
Opętany
napisał(a):
jadąc do Wieliczki muszę mieć ten bilet aglomeracyjny? czy wystarczy zwykły?
Musisz mieć aglomeracyjny, strefa na której możesz jeździć na zwykłych biletach kończy się na przystanku przy autostradzie.
gonzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gonzo
Znajdź inne posty napisane przez gonzo