Wojtas napisał(a):

|
ktorzy spodziewaja sie Majsta w tym roku.
|
Edytuj posta bo zaraz pojawi się nadworny mądrala który ustawi Cię do pionu że u nas jest mistrz a nie majster
A co do naszej przyszłości -dopóki wszyscy są zdrowi, to różnie może być.Tył wiadomo, ale jak Cleber będzie zdrowy to da się to ogarnąć.Przód - pomijając wartość tych grajków to konkurencja jak nigdy.Kiedy wcześniej x czy y mógł grać permanentną chujnie i tak za tydzień zagrał(bądź przynajmniej wszedł na te 30-20 min), teraz obserwuje mecz z trybun.
-Rios pokazał mały błysk - oczywiście nie można się podniecać bo wiemy jak z Kirmem było.
-Żuraw na razie kiepsko ale widać że mu zależy jak cholera więc powinno być lepiej.
-Mały jak zwykle - chaos ale jak by nie było 2 bramy są, do tego to jest dla niego tak na prawdę ostatnia szansa by coś osiągnąć.Ma biała kartę , ma trenera który wie o co w piłce chodzi, nic tylko zapierdalać na treningach i skoncentrować się na grze a nie na machaniu łapami.
-Boukhari - niby wielka niewiadoma, koleś co ma najlepsze lata za sobą ale duży plus - Maaskant widział go przez 2-3 tyg w wakacje więc domyślam się że gość nie jest zapuszczony i utuczony przez kebaby i turkishe pizze.
Jeśli mu coś nie wysiądzie, to powinno być nasze ogromne wzmocnienie.
Powiedzmy sobie też szczerze - to zawodnik z najlepszym cv jaki kiedykolwiek biegał po naszych stadionach.Nikt mu nawet do pięt nie sięga a mimo totalnie nie udanego sezonu w Turcji - to on jednak ma 30 lat.To nie jest jeszcze emeryten party.
Tak więc cholera wie co to z tą drużyną będzie w tej rundzie
Jaga dla mnie nie będzie jeszcze wyznacznikiem.Takim pierwszym to będzie chyba dopiero mecz w Poznaniu(za prawie 2 miesiące).Tu już będzie można oczekiwać nie czarów ale lepszej gry niż dziś - Oczywiście w założeniu że szczególnie w tyle szlag nie trafi Clebera czy choćby Brożka