Filippo napisał(a):

|
Oczywiście, że tak. W przyszłym roku do wzięcia będzie chociażby klasowy lewy obrońca/pomocnik. "Za słaby" na Wisłe, ale myślę że klub znajdzie bez problemu. Mowa o Piotrku Brożku.
|
klasowy...? Z dobrym dryblingiem i świetnym dośrodkowaniem, świetnie ustawiający się, nie gubiący linii spalonego, z dobrym odbiorem, często włączający się do akcji ofensywnych, biegający przez 90 minut z pełnym zaangażowaniem?