Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35054
Stary 03.09.2010, 19:25
AYALA napisał(a):Wyświetl post
za friko też mozna wyszukac solidnych grajków (Marcelo,Cleber,Paulista).Frankowski też 12 lat temu Wisłe nic nie kosztował jak przechodził z 3 ligowego Martigues a potem strzelił 100 bramek.
No ale żeby znaleźc takie perełki to trzeba miec skautów a czy takowi pracują obecnie dla Wisełki ? Chciałbym żeby tak było.
Oczywiście, że tak. W przyszłym roku do wzięcia będzie chociażby klasowy lewy obrońca/pomocnik. "Za słaby" na Wisłe, ale myślę że klub znajdzie bez problemu. Mowa o Piotrku Brożku.
Odpowiedz cytując