AYALA napisał(a):

za friko też mozna wyszukac solidnych grajków (Marcelo,Cleber,Paulista).Frankowski też 12 lat temu Wisłe nic nie kosztował jak przechodził z 3 ligowego Martigues a potem strzelił 100 bramek.
No ale żeby znaleźc takie perełki to trzeba miec skautów a czy takowi pracują obecnie dla Wisełki ? Chciałbym żeby tak było.
|
Oczywiście, że tak. W przyszłym roku do wzięcia będzie chociażby klasowy lewy obrońca/pomocnik. "Za słaby" na Wisłe, ale myślę że klub znajdzie bez problemu. Mowa o Piotrku Brożku.