AYALA napisał(a):

za friko też mozna wyszukac solidnych grajków (Marcelo,Cleber,Paulista).Frankowski też 12 lat temu Wisłe nic nie kosztował jak przechodził z 3 ligowego Martigues a potem strzelił 100 bramek.
No ale żeby znaleźc takie perełki to trzeba miec skautów a czy takowi pracują obecnie dla Wisełki ? Chciałbym żeby tak było.
|
jak mnie pamięć nie myli musieliśmy zapłacić za Frankowskiego chyba 300 tyś $.mam nadzieję,że pamięć mam dobrą i nie pomieszałem czegoś.