szprotson napisał(a):

czyli jeśli np. jutro/pojutrze podpiszemy Golańskiego, to będziesz pierwszym który będzie twierdził, że ten zawodnik dobry nie jest?
Po za tym "dobry na lige polską" to nie jest tożsame z "dobry na lige zachodnią"...
|
Tylko, że golański to nie jest tani zawodnik więc najlepiej byłoby go zakontraktować do końca rundy a w zimie poszukać wzmocnień. Bo przy dłuższym kontrakcie jak zacznie przegrywać rywalizacje to znów będzie lament jak np z Lobo a i teraz ie jest powiedziane że musi wygrywać rywalizacje z Brożkiem bo skoro taki dobry to czemu jeszcze nie znalazł klubu

Ale puki co to jeszcze daleka droga i licze na bardziej ambitnego zawodnika nawet z mniejszym doświadczeniem.