Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14629
Stary 03.09.2010, 15:30
Elewacja D z dibondu(z forum skyscraper..)..
Tutaj wydaje mi sie zbyt jasna, ale i tak odmienia ten obiekt niesamowicie...
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 03.09.2010 o godz. 15:35.
Odpowiedz cytując