Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2451
Stary 03.09.2010, 15:19
Cytat:
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Pol...765,1,717.html

12 sprawiedliwych coś mi się wydaje że w zimie tam będzie ciekawie, kłotnie, odejścia itp.
Tych 12 po zimie zostanie 11 podstawowymi piłkarzami składu oraz trenerem

Edit: O, o, albo jeden z nich zostanie trenerem głównym, a każdy z pozostałych będzie trenerem na osobną pozycję na boisku!
Legionista
Odpowiedz cytując