Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa
Offline
#
2451
03.09.2010, 15:19
Cytat:
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Pol...765,1,717.html
12 sprawiedliwych
coś mi się wydaje że w zimie tam będzie ciekawie, kłotnie, odejścia itp.
Tych 12 po zimie zostanie 11 podstawowymi piłkarzami składu oraz trenerem
Edit: O, o, albo jeden z nich zostanie trenerem głównym, a każdy z pozostałych będzie trenerem na osobną pozycję na boisku!
Legionista
Sartre
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sartre
Znajdź inne posty napisane przez Sartre