Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
14626
03.09.2010, 14:23
David.
napisał(a):
Kiedyś przeczytałem na skyscrapericity, prośbę o 'pomalowanie' elewacji naszego brutalnego stadionu, tak więc, po krótkiej przygodzie z Photoshopem, zamieszczam próbkę moich umiejętności ( z przymrużeniem oka
) Myślę, że efekt końcowy każdy sobie oceni. Wiadomo, że nie oddaje to w stu procentach rzeczywistości ale może chociaż w 30
Wybaczcie niedoróbki i inne, liczy się ogólne przesłanie.
http://i54.tinypic.com/szd64o.jpg
Jak dla mnie to to wygląda zajebiscie
dużo lepiej niz to :
http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=12926
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki