Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14626
Stary 03.09.2010, 14:23
David. napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś przeczytałem na skyscrapericity, prośbę o 'pomalowanie' elewacji naszego brutalnego stadionu, tak więc, po krótkiej przygodzie z Photoshopem, zamieszczam próbkę moich umiejętności ( z przymrużeniem oka ) Myślę, że efekt końcowy każdy sobie oceni. Wiadomo, że nie oddaje to w stu procentach rzeczywistości ale może chociaż w 30 Wybaczcie niedoróbki i inne, liczy się ogólne przesłanie.

http://i54.tinypic.com/szd64o.jpg
Jak dla mnie to to wygląda zajebiscie

dużo lepiej niz to : http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=12926
Odpowiedz cytując