Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14624
Stary 03.09.2010, 13:29
Właśnie o takiej elewacji myslalem(a raczej marzyłem ).. mogłaby byc nawet troszke ciemniejsza..Taki szary fajnie sie komponuje z niebieskiem zelastwem..Mogłby ktos obyty w Photoshopie zrobic ujecia pozostalych trybun z takim dibondem(najlepeij od strony D lub E)?

Warto byloby sie postarac przeforsowac ten pomysl na wykonczenie, bo stadion wyglada zdecydowanie lepiej..
Odpowiedz cytując