Właśnie o takiej elewacji myslalem(a raczej marzyłem

).. mogłaby byc nawet troszke ciemniejsza..Taki szary fajnie sie komponuje z niebieskiem zelastwem..Mogłby ktos obyty w Photoshopie zrobic ujecia pozostalych trybun z takim dibondem(najlepeij od strony D lub E)?
Warto byloby sie postarac przeforsowac ten pomysl na wykonczenie, bo stadion wyglada zdecydowanie lepiej..