Griszka30KR napisał(a):

|
Toć ma byc zmiennikiem,a nie podstawowym obroncą i moze gdy mu przyjdzie grac to moze własnie w konfrontacji ze słabymi klubami naszej marnej ligi...
|
I nie zrobi wtedy różnicy.
Ale może i masz rację - poza tym jest młody i na pewno się jeszcze rozwinie...