Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35044
Stary 03.09.2010, 12:28
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Toć ma byc zmiennikiem,a nie podstawowym obroncą i moze gdy mu przyjdzie grac to moze własnie w konfrontacji ze słabymi klubami naszej marnej ligi...
I nie zrobi wtedy różnicy.

Ale może i masz rację - poza tym jest młody i na pewno się jeszcze rozwinie...
Odpowiedz cytując