serek.c2 napisał(a):

|
Burliga... 22 latek z prawie zerowym doświadczeniem ligowym, o talencie predysponującym go do gry gdzieś w słabszych klubach naszej marnej ligi...
|
Toć ma byc zmiennikiem,a nie podstawowym obroncą i moze gdy mu przyjdzie grac to moze własnie w konfrontacji ze słabymi klubami naszej marnej ligi...