Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35043
Stary 03.09.2010, 12:20
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Burliga... 22 latek z prawie zerowym doświadczeniem ligowym, o talencie predysponującym go do gry gdzieś w słabszych klubach naszej marnej ligi...
Toć ma byc zmiennikiem,a nie podstawowym obroncą i moze gdy mu przyjdzie grac to moze własnie w konfrontacji ze słabymi klubami naszej marnej ligi...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując