Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35040
Stary 03.09.2010, 11:28
mgła napisał(a):Wyświetl post
Na prawą dojdzie jeszcze Burliga (wznawia trening od przyszłego tyg) może stąd ten optymizm Stana, inna kwestia że uważam Łukasza za utalentowanego gracza, który dośc dobrze grał na prawej lecz przy Marcelo i Głowie, zobaczymy jak to będzie wyglądało teraz. Dlatego optymalnie przydałoby się ktoś na lewa obronę, kto w razie potrzeby zagra też na prawej, hmm ale łatwo nie będzie znaleźć taką zapchajdziurę...
Burliga... 22 latek z prawie zerowym doświadczeniem ligowym, o talencie predysponującym go do gry gdzieś w słabszych klubach naszej marnej ligi... Utalentowany to był Kuzera, przy którym Łukasz wygląda jak kompletny amator.
Odpowiedz cytując