snyrting napisał(a):

- trener na cała rundę ma do dyspozycji 2 bocznych obronców.
.
|
A w zeszłym mieli trzech,bo w drugiej połówce Singlar był cały czas kontuzjowany i mieliśmy vice(i to przez Jopa).Mamy 4 srodkowych,dwóch bocznych,walcza o jednego bocznego,a nie wiadomo czy którys z naszych bocznych pomocników nie okaże się lepszy na obronie....Poza tym przecież ktos w ME tez jest bocznym obrońca....