Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35038
Stary 03.09.2010, 11:19
snyrting napisał(a):Wyświetl post
- trener na cała rundę ma do dyspozycji 2 bocznych obronców.

.
A w zeszłym mieli trzech,bo w drugiej połówce Singlar był cały czas kontuzjowany i mieliśmy vice(i to przez Jopa).Mamy 4 srodkowych,dwóch bocznych,walcza o jednego bocznego,a nie wiadomo czy którys z naszych bocznych pomocników nie okaże się lepszy na obronie....Poza tym przecież ktos w ME tez jest bocznym obrońca....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując