Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35037
Stary 03.09.2010, 11:13
Co do dziennikarzy sport. to najlepsze się zawsze zaczyna, jak przychodzi do zadania pytania po angielsku xD

A tak w temacie, to jak wczoraj słuchałem Stana, że na prawą nikogo nie szukamy bo mamy Cikosa, najwyżej kogoś z ME się sprowadzi, to miałem wrażenie że podpada pod "nielegalne posiadanie narkotyków". Może zaopatrzył się w Holandii i stąd tak dobrze widzi naszą przyszłość?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując