|
Co do dziennikarzy sport. to najlepsze się zawsze zaczyna, jak przychodzi do zadania pytania po angielsku xD
A tak w temacie, to jak wczoraj słuchałem Stana, że na prawą nikogo nie szukamy bo mamy Cikosa, najwyżej kogoś z ME się sprowadzi, to miałem wrażenie że podpada pod "nielegalne posiadanie narkotyków". Może zaopatrzył się w Holandii i stąd tak dobrze widzi naszą przyszłość?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|