Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35035
Stary 03.09.2010, 11:04
LooNatyk napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy ile te twoje fakty, okaza sie warte na koncu sezonu..
Jeżeli okaże się, że mój pesymizm był przesadzony, to z ogromną przyjemnościa przyznam się do błedu.

Żeby była jasność- ja naprawdę chce zebysmy zdobyli MP i dostali sie do Pucharów. Niestety póki co nie widze takiej szansy.
Odpowiedz cytując