LooNatyk napisał(a):

|
Zobaczymy ile te twoje fakty, okaza sie warte na koncu sezonu..
|
Jeżeli okaże się, że mój pesymizm był przesadzony, to z ogromną przyjemnościa przyznam się do błedu.
Żeby była jasność- ja naprawdę chce zebysmy zdobyli MP i dostali sie do Pucharów. Niestety póki co nie widze takiej szansy.