Wyświetl pojedynczy post
T-driver
Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14620
Stary 03.09.2010, 11:00
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Zależy jak będzie deszcz zacinał. Jak prostopadle w kierunku trybuny wschodniej, to narożniki N-W, NE i S-E będą suche.
Jak równolegle do trybuny wschodniej od kierunku północnego, to zmoknie część osób na piętrze narożników N-W& N-E (otwarta dziura nad piętrem narożnika). Jak z kierunku południowego, to zmoknie część osób w narożniku S-E i część ludu na trybunie zachodniej. Oczywiście jeśli kierunki będą pośrednie, to linie moknięcia będą się przesuwać.
W naszych szerokościach i długościach geograficznych znakomita część wiatrów to z zachodu na wschód (80~90%). O zachodnią trybunę i narożniki to bym się w ogóle nie martwił - ale faktycznie pierwsze rzędy trybuny wschodniej mają szanse na mokniecie (przy zacinającym deszczu).
Odpowiedz cytując