Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35032
Stary 03.09.2010, 10:47
Prawda jest jak dupa - kazdy ma swoja
dla mnie absurdem jest wytykanie komus ze nie jest kibicem bo nie wierzy w swoj klub i wyzywanie go
gdy w trosce o dobro tego klubu wskazuje jego braki i wyraza swoj niepokoj obecna sytuacja
Odpowiedz cytując