Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14614
Stary 03.09.2010, 08:21
^^^ Już bym nawet przyjął to co David patrząc na to co jest.
Tym co marudza że oponek jest w brud i u nas tego nie powinno być lub uważaja że beton architektoniczny za 5 lat byłby gorszy od naszego sypiącego się konstrukcyjnego lub że elewacja wytynkowana lub obłożona płytkami w kolorze białym , niebieskim czy jakimś szarym - jest złym pomysłem- zapraszam na wycieczke na R22 i przyjrzenie się z bliska temu czemuś - bo tego elewacją truno nazwać.Prawie wszystko jest lepsze od tego bubla a obawiam się że większośc tu sie wypowiadających z bliska nie widziała elewacji wschodniej
Odpowiedz cytując