s1mone napisał(a):

|
A to, że przy okazji tyle zdobyliśmy kasy na transferach to chyba dobrze, no nie?
|
Nie no, wręcz zajebiście. Tylko mała korekta: nie My, a Cupiał.

Ile lat jesteś na forum, żeby jeszcze w to wierzyć.
Cytat:
|
A jeśli nawet nie wydamy i Cupiał schowa do kieszeni to przynajmniej ten wirtualny dług będzie mniejszy.
|
A jeśli Ufo wyląduje na Rynku, więcej zarobimy na turystyce. Fajne gdybanie, tylko że mimo kolejnych spektakularnych transferów z klubu dług jakoś się nie zmniejsza, za to ilość wartościowych piłkarzy maleje.
Jasne, możemy żyć ze sprzedaży piłkarzy ale do tego muszą być spełnione co najmniej dwa warunki:
1. solidna siatka skautingu
2. przywolennie, by ściągać młode talenty za konkretny pieniądz
Do tego baza treningowa i solidni trenerzy.
Na razie tego nie mamy, więc szkoda na ten temat dyskutować - to raczej do nibylandi pasuje.