Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35024
Stary 03.09.2010, 05:42
s1mone napisał(a):Wyświetl post
A to, że przy okazji tyle zdobyliśmy kasy na transferach to chyba dobrze, no nie?
Nie no, wręcz zajebiście. Tylko mała korekta: nie My, a Cupiał.

Cytat:
Będzie co wydawać.
Ile lat jesteś na forum, żeby jeszcze w to wierzyć.

Cytat:
A jeśli nawet nie wydamy i Cupiał schowa do kieszeni to przynajmniej ten wirtualny dług będzie mniejszy.
A jeśli Ufo wyląduje na Rynku, więcej zarobimy na turystyce. Fajne gdybanie, tylko że mimo kolejnych spektakularnych transferów z klubu dług jakoś się nie zmniejsza, za to ilość wartościowych piłkarzy maleje.

Jasne, możemy żyć ze sprzedaży piłkarzy ale do tego muszą być spełnione co najmniej dwa warunki:
1. solidna siatka skautingu
2. przywolennie, by ściągać młode talenty za konkretny pieniądz

Do tego baza treningowa i solidni trenerzy.

Na razie tego nie mamy, więc szkoda na ten temat dyskutować - to raczej do nibylandi pasuje.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując