czesiu napisał(a):

20-letni pomocnik Ajaksu Amsterdam, Daley Blind w Wiśle? wow, że też red. GW zapomniał wspomnieć... No tak przecież Wisła tylko wyprzedaje
Widze, że teraz myslimy o sprowadzaniu perspektywiczych piłkarzy z silnych klubów europejskich oraz ogranych klasowych graczy. Nigdy w Wiśle nie było takiej jakości pracy. Takim działaniem zapewnimy sobie MP na wiele lat. Brawo! Jestem pod wrażeniem.
|
A ja w tej chwili bardzo intensywnie myślę o sprowadzeniu Natalie Portman do mojej sypialni i nie mogę pojąć dlaczego pudelek.pl nie wspomina o moim związku z młodą gwiazdą.
Edit:
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
Mam pewne info, że jest teraz w Wenecji! Dajesz!
|
Już ja was znam, informatorzy!

Opowiadacie, że wszystko dogadane, że brakuje tylko szczegółów i, że można już mrozić szampana, a jak przychodzi co do czego to okazuje się, że zamiast młodej gwiazdy dostaje się jakąś podstarzałą wywłokę.
