Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35011
Stary 02.09.2010, 23:14
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
No i masz rację.Tylko wtedy i wyłącznie jak powiesz że tak się sprawy mają w juniorach.A nie w...trampkarzach,jak napisał przedmówca,co zanegowałem bo jest to po prostu niemożliwe.Pozdrawiam
jest to możliwe, niestety, wódę to już w podstawówce/gimnazjum ładują, takie czasy nastały
Odpowiedz cytując