Wyświetl pojedynczy post
Adrian_Suvalkai
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35007
Stary 02.09.2010, 23:01
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
KOLEGO ,MASZ TY DOBRZE W GŁOWIE? GDZIE TY KUR** GRAŁEŚ W PIŁKE,ZE JUZ W TRAMPKARZACH MIELIScIE TAKIE ZWYCZAJE ?OGARNIJ SIE...BO MI AZ NERWÓW SZKODA...MASAKRA !!!
Nie żartuj, że nie wiesz jakie są realia... W juniorach Jagielloniii są reprezentanci naszego kraju, dziwne że to właśnie oni jako pierwsi podostawali nagany za wybryki i wypady alkoholowe. W tym wieku a już "gwiazdorzą". Informacja prawdziwa bo z drugiej ręki, od chłopaka który z nimi trenował. Dalej... Daleko nie szukając - Wisła. Pamiętasz co Małecki opowiadał? Że przez okno z internatu z chłopakami uciekali w nocy na 'potańcówy'? Taka rzeczywistość, i nie ma co tego traktować jako temat tabu.
Odpowiedz cytując