picasso napisał(a):

|
i wlasbie tak robimy...słabe występy w pucharach (wa więc mniejsza kasa) jest równoważone sprzedażą zawodników.budżet to cos takiego co musi się zgadzac,bo np nie dostaniesz licencji.
|
Pierwszą część wypowiedzi przeczytałeś, ale druga już była za trudna...