PiotrG napisał(a):

^^
P.S. Kondygnacja podziemna w takiej formie zagospodarowania przestrzeni jak obecnie pod trybuną wschodnią, to skrajny debilizm (2400m2 dla konserwatora murawy, gdy starczyłoby im 200m2). Można było zrobić je znacznie mniejsze, tylko na pomieszczenia techniczne. Reszta funkcji tj magazyny i konserwator murawy bez problemu weszłaby pod trybuny N/S, nie trzeba byłoby też budować idiotycznego wyjazdu dla kosiarek.
Uzasadnia to wyższy koszt inwestycji, ale równocześnie potrzebne to jest jak dziura w moście, podobnie ma się sprawa z jęzorem przed trybuną zachodnią, jupiterami, murem przed sjyboxami i taką formą okrąglaka. Zbędny koszt, nic więcej.
|
mnie i tak najbardziej razi ten wyjazd dla kosiarek,tak jakby nie mozna go było zrobic w tunelu pod naroznikiem.
a pod trybuna zachodnią nie jest czasem tak,ze maja tam wjeżdżać autobusy z zawodnikami?własnie na poziom "piwnicy"