Wyświetl pojedynczy post
Bronowianin
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14605
Stary 02.09.2010, 21:22
rav napisał(a):Wyświetl post
są to tzw. "rzygacze".

Przez te fantazyjne rureczki leje się ludziom woda na głowę - jest to odpływ z ostatniej czy przedostatniej kondygnacji
Pozostaje mieć tylko nadzieję że to idiotyczne i wręcz kuriozalne rozwiązanie nie będzie mieć swojego zastosowania, ponieważ poziom z którego miało (no właśnie, czy ktoś wie co to tak na prawdę miało być?!) odprowadzać wodę będzie oszklony - właśnie montują tam szyby. Jeśli więc dach nad trybuną nie będzie przeciekał to wody tam nie będzie i z tego prymitywnego urządzenia nie będzie uderzał co kilka metrów 'wodospad' przyspieszając niszczenie elewacji, brudząc okna i przede wszystkim oblewać ludzi stojących w kolejce do wejścia na stadion...

A na elewację ciekłoby z tych rzygaczy na pewno, ponieważ na pierwszy rzut oka widać że są one zbyt krótkie. Ale trzeba przyznać że to jedno z bardziej przerażających rozwiązań na tym obiekcie... Są gorsze, ale to też bije kuriozalnością i tandetą po oczach.
Odpowiedz cytując