Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34977
Stary 02.09.2010, 20:05
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post

Wniosek jest prosty - Cupiał to zły gospodarz.
w zeszłym roku budżet wynosił ok 32 mln zł,w tym 45 mln i to mimo marnej liczby widzów,koniecznosci placenia za stadion w Hucie....zly gospodarz chyba nie mimo mniejszych przychodów nie zwieksza budżetu.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując