polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

Wniosek jest prosty - Cupiał to zły gospodarz.
|
w zeszłym roku budżet wynosił ok 32 mln zł,w tym 45 mln i to mimo marnej liczby widzów,koniecznosci placenia za stadion w Hucie....zly gospodarz chyba nie mimo mniejszych przychodów nie zwieksza budżetu.