Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34974
Stary 02.09.2010, 20:00
Jestem ciekawy jak będzie wyglądał zespół po "styczniowej rewolucji" Może wtedy doczekamy się niezłych nazwisk i skład będzie naprawdę mocne. Naprawdę mam wielkie oczekiwania co do obecnego dyrektora sportowego, Stana Valckxa.
Odpowiedz cytując