Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1417
Stary 02.09.2010, 19:37
sorin320 napisał(a):Wyświetl post
a ja Ci powiem czemu, temu że dostaliśmy ochłap adidasa sprzed roku, dwóch... to jest żenuła ! brak mi słów jak widze te produkty - zwykle adidasowskie rzeczy z naszytym herbem... to jest jedno wielkie gów** a nie kolekcja, te koszulki treningowe w stylu river plate, ten "fajny" plecak jak kolega napisał też jest niesprzedawalnym ochłapem adidasa z naszywką. Wisła powinna mieć całą linie dedykowaną dla siebie a nie jakies syfy.

zauważ ze większość drużyn ma takie same plecaki tylko inny herb a po za tym to dopiero w przyszłym sezonie Wisła będzie miała własną kolekcje a nie uniwersalną jak ma większość drużyn
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując