Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34964
Stary 02.09.2010, 19:36
szok

kiedy sie koncza kontrakty miedzy innymi Lobodzinskiego? tuz to skandal trzymac pilkarza zarabiajacego ponad 100 tys zl...miesiecznie!
a ja do Piotrka mam pretensje, ktory biedaczyna zbiera po 15 tys zl, a przez wiele lat gral na juniorskim kontrakcie.. choc i tak trudno 15 tys nazwac profesjonalnym kontraktem

kto to k.. w ogole zgadza sie tyle placic zawodnikowi dla mnie to kompletnie nie zrozumiale, 40 tys to sa kosmiczne pieniadze, te pensje sa nieadekwatne do tego co pokazuja na boisku.. ale to chyba nikogo nie dziwi, nawet bedac reprezentantem Polski to dla mnie skandal zeby grajek w PL tyle zarabial
to nie jest smieszne
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 02.09.2010 o godz. 19:43.
Odpowiedz cytując