Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4260
Stary 02.09.2010, 19:36
W FM08 po bodaj 8 sezonach u mnie polska liga była 4 w rankingu, a Wisłą byłem na pierwszym miejscu, a taka Polonia Bytom ogrywała w 1/4 finału Pucharu UEFA Liverpool W dodatku to nie było na żadnych podkręconych reputacjach ani nic w tym stylu
Odpowiedz cytując