63.5 Kg napisał(a):

Garguła ok 116 tys zl/m
Lobo ok 106 tys zl/m
|
skad te dane?
chyba lekka przesada.. najwieksza pensja w Wisle to moze z 50-60 , moze ciut wiecej i to przy dobrych wiatrach.. chyba ze rzeczywiscie tyle to jestem w szoku

az mi sie nie chce wierzyc ze Wisla bylaby sklonna tyle placic pilkarzowi.. chyba ze im sie tak dobrze powodzi..
takich plac to nie ma w ligach w ktorych zespoly graja w LM / PE (Belgia, Szwajcaria, Austria, Izrael itd..)
dziwne ze Piotrek Brozek zarabia ok 15 tys zl