Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34961
Stary 02.09.2010, 19:25
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Garguła ok 116 tys zl/m
Lobo ok 106 tys zl/m
skad te dane?
chyba lekka przesada.. najwieksza pensja w Wisle to moze z 50-60 , moze ciut wiecej i to przy dobrych wiatrach.. chyba ze rzeczywiscie tyle to jestem w szoku az mi sie nie chce wierzyc ze Wisla bylaby sklonna tyle placic pilkarzowi.. chyba ze im sie tak dobrze powodzi..
takich plac to nie ma w ligach w ktorych zespoly graja w LM / PE (Belgia, Szwajcaria, Austria, Izrael itd..)
dziwne ze Piotrek Brozek zarabia ok 15 tys zl
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 02.09.2010 o godz. 19:32.
Odpowiedz cytując