Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34960
Stary 02.09.2010, 19:22
picasso napisał(a):Wyświetl post
czyli razem rocznie ok 2500000 zł czyli mniej wiecej 5% budżetu-a to jest tylko dwoch zawodnikow.nie piszcie więc "gdzie jest kasa za Marcelo".
O nie. My piszemy "Gdzie jest boczny obrońca za Singlara i konkurent dla Brożka na lewej obronie?". Kwestie klasy sportowej już mało kto podnosi, bo brzmią strasznie zabawnie przy obecnych ruchach kadrowych.

fialo napisał(a):Wyświetl post
Przychodzi gość 200 meczów w Eredivisie, 25 w reprezentacji a wam dalej nic nie odpowiada. Szkoda słów.
Kiedyś mnie to denerwowało, ale teraz już rozumiem - ty po prostu nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Wtórny analfabetyzm. Serio.

O ile się orientuję, większość postów dotyczy tragicznego stanu naszej obrony. Gdyby ten gość z Eredivisie był skrajnym defensorem, to pewnie ktoś by się nim żywiej zainteresował. A tak - nikt go jakoś specjalnie nie krytykuje, ot - kolejny pomocnik, w niczym nie zmieniający naszej tragedii w obronie.

Czy gdyby przed końcem okienka sprzedano Jovanicia i Pawełka, zostalibyśmy z jednym Kurto a w ramach transferów "last minute" ściągnięto by napastnika, to jak myślisz - poprawiłoby to naszą sytuację na bramce?

Dlatego rada - najpierw przeczytaj posty tych, których tutaj pouczasz, później poproś kogoś o pomoc we fragmentach, których nie rozumiesz, a dopiero na końcu sam zabierz głos. Dotyczy to zresztą wszystkich piszących posty w rodzaju " O co wam chodzi, wypożyczyliśmy przecież pomocnika?". Wiemy. Problem w tym, że pozbyliśmy się w tym samym momencie dwóch obrońców ( a w całym okienku - sześciu ).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.09.2010 o godz. 19:32.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując