|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
|
|
AYALA napisał(a): 
|
sprzedano co było najlepsze do sprzedania.Myśle że to jest konsekwencje kiepskiej postawy w pucharach(Levadia,Karbach,braku mistrzostwa w tym roku) i koniecznością zamknięcia budżetu bo w końcu z czegoś trzeba zapłacic pensje Łobodzińskiemu,Gargule którzy co miesiąc razem połykają 200 tyś zł
|
Garguła ok 116 tys zl/m
Lobo ok 106 tys zl/m
|
|