Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34957
Stary 02.09.2010, 18:56
AYALA napisał(a):Wyświetl post
sprzedano co było najlepsze do sprzedania.Myśle że to jest konsekwencje kiepskiej postawy w pucharach(Levadia,Karbach,braku mistrzostwa w tym roku) i koniecznością zamknięcia budżetu bo w końcu z czegoś trzeba zapłacic pensje Łobodzińskiemu,Gargule którzy co miesiąc razem połykają 200 tyś zł
Garguła ok 116 tys zl/m
Lobo ok 106 tys zl/m
Odpowiedz cytując