Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34954
Stary 02.09.2010, 18:46
Ja już kiedyś to napisałem i znowu napisze. W dupach się co poniektórym poprzewracało od tych Jimenezów, Petresków i innych wielkich nazwisk, które niby miały trafić do Wisły. Kiedyś jaraliście się tak naprawdę nikomu nieznanym Jirasakiem, a teraz nie pasuje wam zawodnik, który ma ponad 200 meczów w Eredivisie i grał kilkanaście razy w Lidze Mistrzów. Ale w sumie niektórym to nigdy nic nie pasuje, Ronaldinho by przyszedł do Wisły, to by było że za stary i za gruby...
Ostatnio edytowane przez ChG : 02.09.2010 o godz. 18:48.
Odpowiedz cytując