Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34952
Stary 02.09.2010, 18:40
Panowie skąd w Was tyle pesymizmuWsyscy narzekaja ,ze ściągnelismy szrot,a tym czaem ten sam szrot usadził takie gwiazdy jak Kirm,Brozki,Jirsaki na ławie ,a szroty typu Łobo na trybunach.Szrot to niekótrzy uczestnicy tego forum.Obrona owszem tu jest bład ,ale mysle ,że Cleber i Chavez dadza radę jak na polska lige ,a w zimie moze byc tylko lepiej.Jedziecie po Cikoszu,a ja nie widzę w nim wiecej błedów niz u innych prawych obrońców w lidze,mało tego jego pierwsze wystepy były obiecujace.Tej drużynie potrzeba zgrania,aklimatyzacji,bo narazie to "wieża Babel" z nowym trenerem,ale jakiś cudem mamy 9 pkt. a ciekawe co byscie mówili na miejscu kibiców Legii....Zobaczymy jakię zaprezentuja po tych dwóch tygodniach z przerwy z Jagą.Mysle ,ze będzie to jakąs wykładnia w którym miejscu jestesmy ....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując