Wyświetl pojedynczy post
ksero87
Junior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Smolanka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14597
Stary 02.09.2010, 17:13
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Jest mi tak samo slabo jak Tobie...

Zrobiono z nas frajerow i tyle...

Mozna bylo miec cuda ,jest to co jest ,grunt ze swoje
Właśnie, grunt, że swoje..
Mi nie było słabo jak oglądałem tamte zdjęcia.. mnie krew zalała z prostego powodu - wszędzie potrafią tylko nie u nas !
Odpowiedz cytując