63.5 Kg napisał(a):

Jest mi tak samo slabo jak Tobie...
Zrobiono z nas frajerow i tyle...
Mozna bylo miec cuda ,jest to co jest ,grunt ze swoje
|
Właśnie, grunt, że swoje..
Mi nie było słabo jak oglądałem tamte zdjęcia.. mnie krew zalała z prostego powodu - wszędzie potrafią tylko nie u nas !