|
Ja przedewszystkim to liczę że będzie tak jak mówi Marokańczyk że lubi grać w środku pomocy, bo Tomek J. z sezonu na sezon gra coraz przeciętniej i przebłysków coraz mniej. Więc trzeba liczyć że chłopak u nas będzie coś ciągnął drużynę do przodu, ale to tylko pobożne życzenie. Podobno grania w piłkę się nie zapomina jednak patrząc na "Magica" mam odmienne zdanie.
|