Cytat:
|
Niestety, Belzebub, są to tzw. "rzygacze".
|
Jak to się ma do tego paragrafu rozporzadzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie:
§ 126. 1. Dachy i tarasy, a także zagłębienia przy ścianach zewnętrznych budynku powinny mieć odprowadzenie wody opadowej do wyodrębnionej kanalizacji deszczowej lub kanalizacji ogólnospławnej, a w przypadku braku takiej możliwości - zgodnie z § 28 ust. 2.
Czy tam nie ma kanalizacji w ulicy, czy może żle interpretuje to rozporządzenie ?