Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34929
Stary 02.09.2010, 15:21
Najlepsze było zdanie, że trzeba iść tropem niemieckim, gdzie w 2 Bundeslidze występuje aż 75% Niemców A u nas na zapleczu ekstraklasy jakieś 90% swojaków, no ale OK Romek dajesz
Odpowiedz cytując