krakus76 napisał(a):

|
Ciekawe jakie u nas jeszcze kwiatki wyjdą ..... Czy my mieliśmy już za sobą taka kontrolę ?
|
UEFA wiadomo że nie była - był za to PZPN znaaaaaacznie mniej rygorystyczny i znalazł mase błędów. UEFA nas zje za sama ilość kołowrotków a podejrzewam że systemu zraszaczy też nie ma u nas (przynajmniej na zdjęciach ze wsch nie widzę żeby na sufitach coś takiego było)