Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14586
Stary 02.09.2010, 14:38
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe jakie u nas jeszcze kwiatki wyjdą ..... Czy my mieliśmy już za sobą taka kontrolę ?
UEFA wiadomo że nie była - był za to PZPN znaaaaaacznie mniej rygorystyczny i znalazł mase błędów. UEFA nas zje za sama ilość kołowrotków a podejrzewam że systemu zraszaczy też nie ma u nas (przynajmniej na zdjęciach ze wsch nie widzę żeby na sufitach coś takiego było)
Odpowiedz cytując