crazykaro napisał(a):

Wierz mi też byś narzekał. Widzisz te prześwitujące pustaki spod tynku To w cale nie jest ładniejsze od naszego betonu, może tylko bardziej białe
|
Jak nie widzisz -nawet na takim zdjęciu - różnicy w fakturze która powstaje przez polerowanie betonu architektonicznego to sorry ale nie mamy o czym rozmawiać .Nie jestem zwolennikiem wogóle betonu jako głównego elementu wykończeniowego ale jeśli już to te dwa obiekty to też dwa różne światy