Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14584
Stary 02.09.2010, 14:13
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Wierz mi też byś narzekał. Widzisz te prześwitujące pustaki spod tynku To w cale nie jest ładniejsze od naszego betonu, może tylko bardziej białe
Jak nie widzisz -nawet na takim zdjęciu - różnicy w fakturze która powstaje przez polerowanie betonu architektonicznego to sorry ale nie mamy o czym rozmawiać .Nie jestem zwolennikiem wogóle betonu jako głównego elementu wykończeniowego ale jeśli już to te dwa obiekty to też dwa różne światy
Odpowiedz cytując