Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34923
Stary 02.09.2010, 14:03
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Zagraniczny szmelc zalewa polską piłkę....http://sport.interia.pl/raport/trans...-pilke,1526555

Bardzo ciekawe...ktoś podziela mój pogląd...a my szukamy szmelcu dalej
Dla mnie to jest zwyczajny stek bzdur. Wskaż mi choć jedną dobrą ligę europejską, w której gra mniej obcokrajowców niż w polskiej. Nie ma takiej. Jest to tym bardziej bzdura, że wreszcie zaczęto sprowadzać do Polski naprawdę obiecujących obcokrajowców. Moim zdaniem to było najlepsze okno transferowe w historii Ekstraklasy i niedługo zaobserwujemy znaczną poprawę poziomu rozgrywek ligowych. Wyciągając wnioski po ledwie 4 kolejkach ligowych Kołtoń robi z siebie idiotę.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując