Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34919
Stary 02.09.2010, 13:30
ziooom napisał(a):Wyświetl post
Ja się cudów po Boukharim nie spodziewam, on był dobry KIEDYŚ, tak jak KIEDYŚ dobry był Żuraw czy Łobo, po co kolejny grajek co szczyt formy ma za sobą. Liczę bardziej na Riosa, Chaveza którzy powinni okazać się wzmocnieniami a nie tylko uzupełnieniami.
Łobo nigdy nie był dobry... jak już pisałem narodził się na tym forum jakis mit że Łobo dobrze grał w Zagłębiu Lubin. Nigdy nie grał tam na tyle dobrze aby można było powiedzieć że jest to zawodnik na Wisłę. Tam z Zagłębiu gdzie grało się na kontrę i miał sporo miejsca na wrzucanie tych swoich wrzutek może wyglądało to przyzwoicie. Ale na pewno nie na tyle aby był warty 400 k euro.

Boukharim to nasz najlepszy transfer. Chłopak wychowany w innej kulturze piłkarskiej itp. Grał w klubie który jest nie osiągalny dla każdego polskiego grajka z pola, jestem pewien, że on sobie tutaj poradzi.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 02.09.2010 o godz. 13:35.
Odpowiedz cytując