fanfan napisał(a):

|
Jak patrzy się podczas meczu na zaangażowanie ,np . Łobo (Polaka) i Diaza (obcokrajowca ) to wydaje mi się że szmelcem jest kto inny...
|
Równie dobrze można powiedzieć, że jak patrzy się podczas meczu na zaangażowanie np. Surmy (Polaka) i Jirsaka (obcokrajowca), to wydaje się, że Kołtoń ma rację. Za przeproszeniem - po uj taka generalizacja?